Інформація щодо ЗНО-2020

Інформаційні матеріали

Основні нормативні документи

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 533).

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінюваннярезультатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 р. № 25, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 р. за № 118/29986.

Предмети ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання(далі – ЗНО)у 2020 році буде проведено з 11 навчальних предметів:українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Терміни реєстрації для участі в ЗНО-2020

Реєстрація тривалаз 3 лютого до 24 березня 2020 року.Керівники закладів освіти мали змогу подати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які проходитимуть державну підсумкову атестацію (далі – ДПА) у формі ЗНО,до 17 березня 2020 року.

Можлива кількість тестувань для учасників

Кожен зареєстрованийучасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Документи, що підтверджують реєстрацію та інформаційна сторінка

Документами, що підтверджують реєстрацію, єсертифікат ЗНО-2020(Сертифікат) та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Сертифікатвиконує разом з іншими документами функцію перепустки до пунктів проведення ЗНО, у ньому проставляють відмітки про проходження тестувань. Також Сертифікат містить номер та PIN-код, які потрібні для входу до інформаційної сторінкиучасника ЗНО.

Інформаційна сторінкає особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасник ЗНО роздруковує запрошення-перепустку до пунктів зовнішнього оцінювання, а після проходження тестування – інформаційну картку з результатами ЗНО. Вхід на власну інформаційну сторінкуможливий через сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)www.testportal.gov.uaабо сайти регіональних центрів.

Запрошення-
перепустки

Місце, дата та час проведення ЗНО зазначаються взапрошенні-перепустці.

Запрошення-перепусткаНЕ надсилатиметься поштою,її потрібно роздрукувати зі своєїінформаційної сторінки.

На початку червнязапрошення-перепустки будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Календар ЗНО-2020

Математика –25 червня.

Українська мова і література –30 червня.

Фізика –2 липня.

Іспанська, німецька, французька мови –6 липня.

Англійська мова —7 липня.

Історія України –9 липня.

Біологія –13 липня.

Географія –15 липня.

Хімія –17 липня.

Сертифікаційні роботи

Зміст сертифікаційних робіт відповідатимепрограмамзовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Український правопис і ЗНО. 22 травня 2019 року Кабмін ухвалив нову редакцію Українського правопису. У Наказі Міністерства освіти і науки України від 29.07.2019 № 1033зазначено, що у завданнях зовнішнього незалежного оцінювання протягом п’яти років будуть використовуватися норми Українського правопису, які не зазнали змін. Тобто завдання, які стосуються норм Українського правопису, будуть ґрунтуватися тільки на тих усталених нормах, які не змінилися.

Особливості ЗНО
з іноземної мови

Здобувачі освіти, яким результат ЗНО з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за ДПА, отримують його за результатами виконання завдань:

- рівня стандарту, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на рівні стандарту;

- рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на профільному рівні.

ЗНО та ДПА

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за ДПАдля учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої та фахової передвищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (далі - здобувачі освіти):

- українська мова і література (українська мова);

- математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором здобувача освіти);

- один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови) за вибором здобувача освіти.

Мова тестів

За запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

Процедура проходження ЗНО-2020

Докладніше...

Терміни оголошення результатів ЗНО-2020

Математика, фізика –до 17 липня.

Українська мова і література, історія України, іноземні мови, біологія –до 25 липня.

Географія, хімія –до 29 липня.

Додаткова сесія ЗНО-2020

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія.

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначаютьУмови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання,що розробляє та затверджує УЦОЯО.

Подання особами документів для участі в додатковій сесії може здійснюватися восновний період реєстрації (перереєстрації),додатковий період,а такожпід час проведення основної сесії зовнішнього оцінювання.Докладніше…

Проведення додаткової сесії ЗНО запланована на 24 липня – 10 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня.

/Files/images/загружено.png

Кiлькiсть переглядiв: 746

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031